Otsi

Käterätikuivatitel nüüd tasuta koostamine ja transport üle Eesti

Käterätikuivatitel nüüd tasuta koostamine ja transport üle Eesti

Enda vajadustele ja soovidele kõige sobivama elektrilise käterätikuivati saad nii, et esmalt valid välja meeldiva ja mõõtudelt sobiva korpuse. Selle juurde leiame sobivate funktsioonide ja võimsusega küttekeha. Meie meister koostab, täidab ja testib teie käterätikuivati. Küttekeha paigutame kas paremale või vasakule poole vastavalt soovile. Pakime kuivati korralikult ja saadame tasuta transpordiga soovitud Eestimaa punkti.

Mario roostevabast terasest käterätikuivatid

Pilt on küll illustreeriv, aga meil on laos kõik need roostevabade käterätikuivatite mudelid ja rohkemgi. Enamus mudeleid veel mitmes mõõdus. Täpsemalt saate uurida meie lehelt ja lisaks ka tootja Mario kodulehelt.

Käterätikuivati küttekehad

Kõiki küttekehi saab valida kas varjatud juhtmeühendusega või spiraaljuhtme ja pistikuga. Võimsuseid on erinevaid ja selle paneme paika vastavalt valitud korpuse parameetritele. Nõutuimad on küttekehad, millel on taimeri funktsioon. Taimer lülitab kuivati kahe tunni pärast välja. Selle ajaga on saunalina kuiv ja vannitoast lahkudes ei pea muretsema liigse elektrikulu pärast. Pildireal puudub taimer vaid keskmisel mudelil.

Saad tasuta täitevedeliku, korgid. Tasuta koostamise, täitmise ja testimise koos garantiiga. Lisaks tasuta käterätikuivati transpordi Eestimaa piires.

Art-Ceram
Avila:Dos
Bathco
Bongio
Burlington
Cosmic
Duka
DV
Gessi
Giulini
GSG-Ceramic
Kaldewei
Keuco
Mario
Paffoni
Pom-dor
Radaway
Recor
Roca
ROYO-bath
Salgar
Terma
Tubes-Radiatori
Victoria--and--Albert
Viega

Gerhard OÜ

Salong VANNITOAPOOD

Pärnu mnt 146, Tallinn

Tel. 674 8008

Avatud: E-R 9-19, L 10-17, P 10-15

info@vannitoapood.ee