Otsi

Kaubamärgid

Kaubamärgid

Kindlasti tasub siinset kaubavalikut silmitsedes märgata seda, et kõik tooted, mis meie valikusse pääsevad, on tuntud ja tunnustatud tootjatelt, oma ala Euroopa ja enamasti ka maailma liidritelt. Iga toote taga on tõsine kaubamärk ja pühendunud meeskond. See tagab mitte ainult kvaliteetse ja moodsa toote vaid ka reaalse tootja garantii, hooldajate koolituse ja varuosade saadavuse. Oluline on vahet teha tootja garantiil ja kaupmehe antaval garantiil. Tänapäevane Eesti ehitusmaterjalide turg on kahjuks arenenud selles suunas, kus neid väärtusi on kasulik vältida ja nende olemasolu kliendile mitte teadvustada. Turg on täis nimetut kraami ja pettunud ostjaid. Meil on selle koha pealt palju näiteid tuua, sest paraku jõutakse mujal lahendamata jäänud muredega meie juurde.

Art Ceram on see legendaarne firma, mis koostöös diainer Carlo Urbinatiga kinkis vannitoamaailmale tööpinnapealse valamu ja arendas seda aastaid, jättes endast järele suure hulga meeldejäävaid tooteid. Täna näeme neid vorme kõikjal ja kopeerituna. Kuid Art Ceram pole peatunud, nende otsiv natuur on viinud tootevaliku juba uutele tasanditele. Art Cerami koduleht annab küllalt hea ülevaate tootmises olevatest kollektsioonidest ja firmast endast. Artcerami hüüdlauseks on olla innovatiivne, silmapaistev ja eriline. Pole tootjat, kellel oleks valikus sedavõrd palju tooteseeriaid, ammugi põnevaid. Kataloog alla laadimiseks.

Hoiame üsnagi suurt laoseisu ja pidevalt on pakkumises rida WC potte eriti heade hindadega. Uurige, hinnad peaksid üllatama positiivselt.

Bongio on pikkade traditsioonidega perefirma, millest on tänaseks välja kasvanud eksklusiivsetle segistilahendustele spetsialiseerunud tehas. Samas on Bongio säilitanud suure paindlikkuse vastutulekul klientide erisoovidele. Tootevalikus on palju seeriaid läbi aegade, nende seas end kindlalt disaini klassikute ridadesse võidelnud mudelid. Kindlasti tasub ära märkimist suur pinnaviimistluste valik. Bongio esindab uhkusega Itaalia käsitöö ja disaini saavutusi.

Burlington on pikkade traditsioonidega vannitoasisustuse tootja. Huvitav on see, et ise toodetakse kõik tootegrupid, alates sankeraamikast kuni segistite, dušikabiinideni. Täna on Burlingtoni motoks: Yesterday's designs, today's technology, mis lahtiseletatult tähendab püsimist oma ammuste tootemudelite juures, samas pidevalt nende funktsioone täiustades. Nii leiategi Burlingtoni kataloogist ja kodulehelt rea huvitavaid tehnilisi lahendusi, mille peale teised tootjad pole tulnud. Näiteks on valikus kõrgemad ja madalamad wc potid ning valamute jalad, et kaasas käia ka pikemate inimeste vajadustega. Kõik WC potid, kaasa arvatud ka kõrge loputuspaagiga, on kahesüsteemsed, suure ja väikese loputusega. Valamud ja potid on kaetud vett hülgava glasuuriga, mis teeb nende hooldamise lihtsamaks. Vannidel on ülevooluavad sisse töötlemata, et anda kasutajatele lisavõimalusi. Ja veel terve rida peensusi, millede avastamine jäägu toodetega tutvumise juurde maiuspalaks. Kataloog.

Cosmic on vannitoa aksessuaaride tootmisele spetsialiseerunud noor ja arenev ettevõte. Asudes Barcelona lähedal, on nende missiooniks anda väljund Barcelona noorte disainerite koolkonnale. Värske ja positiivne lähenemine paistab välja kogu toodangust. Kataloog hinnakiri, eksporthinnakiri on käibemaksuta.

Devon & Devon on Itaalia firma, mis on saavutanud maailmas lausa kultusliku kuulsuse, interpreteerides ja pakkudes klassikalist inglise stiilis vannitoasisustust. Endiselt jätkub olemasolevate kollektsioonife täiendamine, uute suundadena on võetud luubi alla möödunud sajandi alguse Ameerika ja Prantsusmaa vannitoakultuurid. Kui soovite end selle valdkonnaga kurssi viia, soovitan Devon & Devoni kodulehte. Kahjuks tuleb kõik selle kaubamärgi toodang allhankijatelt ja seoses sellega ei saa peakontor alati hakkama tehnilise info väljastamise, sertifikaatide ja varuosade tarnimisega. Seoses sellega oleme pakkumisega veidi ettevaatlikud.

Duka on dushikabiinide tootja Itaalia ja Austria piiril. Nagu nad ise ütlevad, esindavad nad saksa täpsust ja itaalia leidlikkust. Duka valmistab ise dushikabiinide metalldetailid, kinnitused, hinged käepidemed ja tihendid ning tegeleb nende konstruktsiooni ja disaini pideva täiustamisega. Klaasid aga ostetakse sisse allhankijalt. Selline lähenemine tagab Duka dushikabiinide hea disaini, kõrge tehnilise taseme ja konstruktsioonide mitmekülgsuse. Eriti paistab vahe tehnilises tasemes silma nende tootjatega, kes on ise klaasivalmistajad ja ostavad ülejäänud osad furnituuri valmistajailt sisse. Erinevus tasub uurimist. Lisaks on kogu Duka toodang testitud EN 14428 standardi nõuete kohaselt ja toodangul on 5 aastane garantii. Iga dushikabiin valmistatakse tellimuse peale vastavalt kliendi vajadusele ühe või kahe (erimõõdus klaas) nädala jooksul.

Paffoni on täielikult segistite tootmisele pühendunud ettevõte. Paffoni põhiväärtuseks on Itaalia segistidisaini ja masstootmise oskuslik ühendamine. Tehase strateegiaks on läbi suurte tootmismahtude, uute tehnoloogiate ning minimaalsete reklaamikuludega oma toodetele väga mõistliku hinnataseme tagamine. Samas andmata järgi kiusatusele tulla alla kvaliteedis ja muutuda odavkauba tootjaks. Selline sihikindel tegevus on toonud Paffoni toodetele suurepärase maine ja pideva realiseerimismahtude kasvu nii maailma, Euroopa kui Eesti mastaabis. Kataloog Vannitoasegistid, kataloog Köögisegistid, hinnakiri.

Pikkade traditsioonidega vannitoa aksessuaaride tootja Barcelonast. Rida hästi läbi mõeldud kollektsioone väga erinevates stiilides. Kataloog. Hinnakiri käibemaksuta. 

Roca on Euroopa suurim vannitoasisustuse tootja, alustades oma tegevust 1917 aastal. Esimeseks tooteks olid malmradiaatorid, see tegevus on tänaseks muutunud malmvannide tootmiseks. Suurima tuntuse on Roca saavutanud oma sanitaarkeraamikaga. Roca vannitoakollektsioon on ülimalt lai kuna paljudes Roca tehastes valmivad segistid, dushikabiinid, akrüülvannid, plekkvannid, vannitoamööbel, aksessuaarid ning keraamilised plaadid. Kõik Roca tehased asuvad Euroopas ja toodang on pühendatud disainile ning suunatud arhitektuuri, ehituse ja sisekujunduse valdkonda.

Victoria + Albert on Inglismaa vannitootja. Vannidele lisaks pakutakse ka komplekti sobivaid valamuid ja lisadena vanni garnituure ja segisteid. Vannid valmistatakse komposiitmaterjalist Quarrycast, mis koosneb jahvatatud valgest kivist ja sideainest. Tänu Quarrycast suurepärastele omadustele annab Victoria + Albert kõikidele vannidele 25 aastase garantii. Vannid on jäigad, ei paindu läbi ega pragune, läbinisti valget värvi vanni materjal ei saa kunagi pinnalt maha kuluda. Materjali saab vajadusel avasid puurida, aga ka paranduskomplektiga juurde kasvatada. On pleekimatu ja ajas muutumatu tooniga ning kuumakindel, küünla ja sigaretiga hooletult ümber käies pind ei kahjustu. Heade isoleerivate ja müra summutavate omadustega. Poleeritud nii seest kui väljast poolt. Väljast poolt dekoreerimise eesmärgil ülevärvitav. Tootevalik jaguneb kolmeks kollektsiooniks: Premium, Modernsed ja Klassikalised vannid. Viimasel ajal lisandub uusi mudeleid peamiselt Premium kollektsiooni, klassikalises pooles on kõik traditsioonilised vannitüübid juba esindatud ja sinna on raske midagi lisada, vaid modern on veidi unaruses. Tähelepanu võiks aga just selt pöörata ühele mudelile, Antibes. Tegu on väga heade omadustega, lihtsa ja tõeliselt elementaarse vanniga, mis sobib pea igasuguse interjööriga. Ka hinnalt mõistlik. Ta on sisseehitatav vann ja võib paigutada sevaga ümbritseva pinna peale, sellega tasa või täiesti pinna alla. Sobib täiesti klassikalisse interjööri marmori keskele kui ka täielikku minimalismi.

Art-Ceram
Avila:Dos
Bathco
Bongio
Burlington
Cosmic
Duka
DV
Gessi
Giulini
GSG-Ceramic
Kaldewei
Keuco
Mario
Paffoni
Pom-dor
Radaway
Recor
Roca
ROYO-bath
Salgar
Terma
Tubes-Radiatori
Victoria--and--Albert
Viega

Gerhard OÜ

Salong VANNITOAPOOD

Pärnu mnt 146, Tallinn

Tel. 674 8008

Avatud: E-R 9-19, L 10-17, P 10-15

info@vannitoapood.ee